دوره‌ها و کارگاه‌ها دوره های آموزشی دوره آموزشی hypermesh

فهرست مطالب دوره هایپرمش

۱) بررسی انواع روش های مش بندی در هایپرش

۲) مش بندی چند هندسه در هایپرمش و حل مساله در اباکوس

۳) اموزش نحوه کار با orphan mesh در اباکوس

نکات :

1) پیش نیاز این دوره تسلط کافی بر مباحث مقدماتی نرم افزار اباکوس و تکنیک المان محدود است. تکنیک های مش بندی در هایپرمش ارتباطی به حلگری که بعدا مدل المان محدود ساخته شده در هایپرمش را تحلیل می کند، ندارند. به این معنی که افرادی که برای تحلیل از انسیس یا ال اس داینا استفاده می کنند هم می توانند در این دوره شرکت نموده و از مباحث ارایه شده، بهره برداری مناسب و کافی داشته باشند. اما در این دوره برای حل مدل های مش بندی شده در هایپرمش تنها از نرم افزار اباکوس استفاده خواهد شد.

2) از آنجایی که مش بندی، عملیاتی بسیار تکنیکال است، لذا بهترین راه آموزش موثر آن، حل مثال های متعدد می باشد. در این دوره با حل مثال های متنوع، سعی می شود تا نحوه استفاده مناسب و بهینه از دستورات قدرت مند و پیچیده هایپرمش آموزش داده شود.

3) آموزش ها همراه با اسلاید می باشد. استفاده از اسلاید نیاز به جزوه برداری را به حداقل ممکن می رساند و باعث یادگیری با صرف انرژی کمتر می شود.

4) پس از اتمام هر جلسه، کلیه اسلاید های ارایه شده در آن جلسه و فایل های پروژه های انجام شده، از طریق گروه تلگرامی که جهت هماهنگی ها و برخی اطلاع رسانی ها ایجاد می شود، در اختیار شما قرار میگیرد.

5) پس از اتمام هر جلسه، برای تثبیت یادگیری، تمرینی متناسب با مباحث تدریس شده در گروه تلگرام قرار میگیرد که حل آن نیز در کنار آن است و شما پس از حل پروژه می توانید راه حل خود را با جواب تمرین مقایسه کنید. در ابتدای جلسه بعدی نیز تمرین مربوط به جلسه قبل رفع اشکال می شود.

6) مدت زمان این دوره 16 ساعت می باشد.

 زمان شروع:  از ۲۶ بهمن
جمعه ها از ساعت 9 الی 13
 

هزینه دوره: دانشجویی ۱۹۰ و آزاد ۲۵۰ هزار تومان
پیش نیاز: داشتن تسلط کافی بر یکی از نرم افزار های پرکاربرد المان محدود